Béčko vyhrálo čtvrtý zápas v řadě

V neděli večer nastoupilo družstvo béčka mužů na domácí palubovce proti Sokolu Písek. Naši hráči byli v zápase mírným favoritem, avšak do utkání jsme nevstoupili dobře a nasazení našich hráčů nebylo na takové úrovni, které je hodno utkáním první ligy.

Basketball Nymburk „B“ :   Sokol Písek

67        :      62

Body: Peterka 21, Kříž 18, Svoboda 10, Kolář 7, Dlugoš a Senohradský po 3, Štěpán a Stegbauer po 2, Kotásek 1.

V neděli večer nastoupilo družstvo béčka mužů na domácí palubovce proti Sokolu Písek. Naši hráči byli v zápase mírným favoritem, avšak do utkání jsme nevstoupili dobře a nasazení našich hráčů nebylo na takové úrovni, které je hodno utkáním první ligy. Prakticky po celý průběh zápasu jsme na soupeře, který nebyl basketbalovější, ale byl bojovnější a hrál s větší chutí a nasazením, ztráceli několik bodů. Našim hráčům se nedařilo ubránit nejnebezpečnějšího a jediného hráče soupeře, Šlechtu, který se dokázal prosazovat a do našeho koše vsítil 29 bodů a z toho 7 trojek. V poslední čtvrtině si kluci uvědomili, že takto to nepůjde a zlepšili svůj výkon, minutu před koncem jsme utkání vyrovnali a dobrou obranou a proměněným nájezdem Martina Kříže jsme se dostali do vedení, které jsme již udrželi. Další zápas hrajeme již v neděli od 19:00 na Komendě proti Liberci. Hlavním cílem je zlepšit náš herní projev a nasazení.

20.10.2015 - 15:15