Prohra na palubovce Basket Košíře

V pátek večer nastoupilo družstvo béčka mužů k dalšímu utkání první ligy. Jejich soupeřem byl tentokráte celek z Prahy, Basket Košíře. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Naše hra byla nekoncentrovaná a přístup našich hráčů, až na výjimky, byl velice špatný.

Basket Košíře    :      Basketball Nymburk „B“

85    :    80

Body: Svoboda 26, Kříž 22, Kolář 10, Dlugoš 9, Kotásek 6, Stegbauer 5, Štěpán 2

V pátek večer nastoupilo družstvo béčka mužů k dalšímu utkání první ligy. Jejich soupeřem byl tentokráte celek z Prahy, Basket Košíře. Do utkání jsme nevstoupili dobře. Naše hra byla nekoncentrovaná a přístup našich hráčů, až na výjimky, byl velice špatný. Nedařilo se nám v útoku, kde jsme zbytečně ztráceli míče, a naše obrana byla prostupná, kde jsme nedokázali zastavit hráče 1na1. V poločase jsme prohrávali o 20 bodů. Po důrazné domluvě v šatně od hlavního trenéra se náš tým vzchopil. Soupeř sice odskočil na rozdíl 29 bodů a do konce zbývalo necelých 15 minut, avšak naši kluci ukázali, že mají v sobě kousek hrdosti, charakteru a utkání nezabalili. Zlepšili jsme obranu, ze které jsme vyráželi do rychlých protiútoků a bojovným výkonem jsme minutu a půl před koncem skóre zápasu vyrovnali na 80:80, avšak zápas obrátit se nám již nepodařilo. Pro naše kluky byl tento zápas cenná zkušenost, že v této soutěži nesmí podcenit žádného soupeře a do každého utkání musí jít stoprocentně koncentrovaní a od začátku hrát s maximálním nasazením. V dalším kole zajíždí náš tým na palubovku Trutnova.

31.10.2015 - 10:22