Lvíčata si přivezli z Poděbrad dvě výhry

Lvíčata BA U11 si přivezli v sobotu 12.12. z Poděbrad dvě výhry v KP nejmladších mini. Výhrami potvrdili své vedoucí postavení v tabulce své soutěže. Vyhrát první utkání bylo velmi důležité a potřebné. Hráli jsme dobře i když ne bez chyb. Stále se potýkáme s činností, na které o trénincích pracujeme...

Lvíčata BA U11 si přivezli v sobotu 12.12. z Poděbrad dvě výhry v KP nejmladších mini. Výhrami potvrdili své vedoucí postavení v tabulce své soutěže.

Basket Poděbrady : BA Lvíčata Nymburk U11    30 : 60    ( 8:20  11:14  8:15  3:11)
Vyhrát první utkání bylo velmi důležité a potřebné. Hráli jsme dobře i když ne bez chyb. Stále se potýkáme s činností, na které o trénincích pracujeme........je to nedůsledná práce replica breitling v obraně,ale utkání jsme nakonec zvládli.
Body: Adam Kolář 11, Jan Střítežský 10, Ondra Snop 10, Tomáš Nazarčuk 10, Adam Adamec 8, Jakub Černý 5, Sebastian Křemen 4, David Hájek 2

Basket Poděbrady : BA Lvíčata Nymburk    53 : 55    ( 6:13  12:11  13:18  22:13 )
Průběh druhého utkání byl dramatický, především v poslední čtvrtině, kdy jsme ztratili vlastními chybami 11 bodů náskoku. Poděbrady převzali iniciativu a rychle vyrovnali hru. Poslední minuty se oba týmy přetahovali o vedení. Domácí srovnali z trestných hodů na 53:53...do konce utkání chybělo už jen několik vteřin. Mohlo se i prodlužovat, ale Jakub Černý "to vzal na sebe"a krásným dvojtaktem zakončeným košem rozhodl utkání. Výborně  !!!
Body: Jan Střítežský 15, Adam Kolář 14, Adam Adamec 7, Sebastian Křemen 6, Jakub Černý 6, Ondra Snop 2, Tomáš Dohnal 2, Tomáš Rufer 2

13.12.2015 - 19:43