Výsledky KP U11

Hlásíme vám výsledky KP U11nejmladších minižáků. Poslední dvojutkání v sezóně sehráli naše U11 na domácí palubovce v "Komendě".

Naším soupeřem byl kolínský tým BC Kolín. Abychom získali druhé místo replicas de relojes españa v konečné tabulce KP a zopakovali tak stejné umístění jako v minulé sezóně, bylo nutné vyhrát první utkání. Kluci se do Kolína opřeli a v první čtvrtině dali jasně soupeři najevo jak asi utkání dopadne. Přehrávali jsme Kolín ve všech činnostech. Podařily se nám docela rychlé útoky, kdy kolínští vůbec nestačili. Naše výhra byla více než zasloužená...

BA Nymburk U11 : BC Kolín    69 : 31    (22:0  16:8  17:13  14:10)
Body : Sebastiámn Křemen 16, Adam Kolář 16, Adam Adamec 12, Jan Střítežský 10, Jakub Černý 6, David Hájek 4, Ondra Snop 3, Mataáš Procházka 2

Druhé utkání bylo důležité pro kluky, které postupně zapojujeme do hry a kteří své příležitosti do hry využili k dobrým výkonům. Po výborné první čtvrtině(26:9)jsme trochu polevili z koncentrace s výledkem prohrané čtvrtiny(12:15), ale to bylo jen nakrátko, druhou polovinu naši kluci znova ovládli a dotáhli utkání do vítězného konce.
BA Nymburk U11 : BC Kolín    68 : 43    (26:9  12:15  12:9  18:10)
Body : Jan Střítežský 14, Adam Kolář 14, Sebastián Křemen 10, Adam Adamec 10, Jakub Černý 10, Ondra Snop 6,David Hájek 2, Matyáš Procházka 2.