Poslední dvojutkání KP kategorie U11

Poslední dvojutkání KP kategorie U11 jsme odehráli na domácí palubovce. Naším soupeřem byl tým již dopředu avizovaný..BŠ Praha. Bilance s pražany nebyla nejlepší a náš tým měl jedinou možnost...výhru v prvním utkání.

poslední dvojutkání KP kategorie U11 jsme odehráli na domácí palubovce. Naším soupeřem byl tým již dopředu avizovaný..BŠ Praha. Bilance s pražany nebyla nejlepší a náš tým měl jedinou možnost...výhru v prvním utkání.

První čtvrtina měla výbornou úroveň. Oba týmy se střídaly ve vedení, které nakonec vyznělo pro naše Lvíčata 18:17, bude to těžké utkání. Druhou čtvrtinu jsme ovládli rychlou hrou, dobrým doskokem, kluci si dali říci a vypořádali se v obraně s hostujícími hráči. V této fázi utkání jsme hráli výtečně.Vynutili jsme si velkou převahu, pražany jsme udolali 20:5. Poločasové skóre 38:22 už splňovalo pro nás potřebný rozdíl bodů na první místo, měli jsme však před sebou ještě polovinu utkání....

Bohužel ve třetí čtvrtině jsme neudrželi po dobu čtyř minut dva výtečné hráče BŠ. Bubeník a Bělohradský, kteří se postarali o vyrovnání našeho slibného 16 ti bodového náskoku. Ještě ale nebylo nic ztraceno. Do poslední čtvrtiny jsme nastupovali už jen replica watches uk s jednobodovým náskokem. Dále se nám nedařilo herně ani střelecky, výsledek poslední části 3:10 znamenal prohru o pět bodů a pravděpodobně druhé místo v konečné tabulce KP nejmladších minižáků, které je skvělé.

BA Nymburk U11 : BŠ Praha    50 : 55    ( 18:17 20:5 19:23 3:10 )
Body: Jan Střítežský 17, Adam Kolář 14, Sebastián Křemen 6, Ondra Snop 6, Adam Adamec 4, Ríša Dittrich 2, Jakub Černý 1

Ve druhém  utkání nastoupili již tradičně ostatní kluci, kteří si tak mohli vyzkoušet velmi silného a zkušeného soupeře jakým pražané bezesporu jsou. První a třetí čtvrtina byly pro vývoj utkání rozhodující, v nich jsme střelecky propadli...Přes vysokou prohru všichni odevzdali bojovný výkon a zaslouží pochvalu stejně jako kluci z prvního utkání...

BA Nymburk U11 : BŠ Praha    30 : 60    ( 2:24 8:12 2:18 18:6 )
Body : Adam Adamec 8, Ríša Dittrich 6, Matyáš Bouma 4, Lukáš Najman 4, Ondra Snop 4, David Hájek 2, Filip Šťastný 2