KADETI ODLÉTAJÍ SE SOKOLEM NA JIH

Družstvo U17A pod vedením Ladislava Sokolovského odjíždí ve čtvrtek do slovinského Mariboru, kde se hraje turnaj pod názvem POSTANI SANI 2016.

Je to již IV. ročník mezinárodního basketbalového turnaje. Agentura PSS turnaj pořádá ve spolupráci s basketbalovou školou Sani Bečivoviče, známého slovinského hráče, rodáka z Mariboru, který je aktuálně asistentem trenéra Panathinaikosu Athény.


Turnaj se hraje od pátku 9.9. do neděle 11.9. ve dvou čtyřčlenných skupinách, přitom Nymburk se utká se Slovinským národním replique montre družstvem U16, KK Koš Koper (SLO), BASKETRIESTE (ITA). Ve druhé skupině jsou týmy: USK FUTURE STAR, Triglav Kranj (SLO), KK Cedevita (CRO), KŠ SANI Slovanska Bistrica (SLO). V pátek a sobotu se odehrají zápasy ve skupině, v neděli jsou na programu utkání o umístění.

 

„Je to první turnaj, na který pojedeme s hráči ročníku 2000/2001. Druhoročáci odešli, máme hodně nových hráčů, a tak bereme zápasy jako nabírání týmového ducha a možnost si zahrát proti velice kvalitním týmům. A naše cíle? Vždycky jen ty nejvyšší. Nebude to jednoduché, ale rádi bychom se pochopitelně probojovali až do finále,“ řekl před odjezdem Ladislav Sokolovský.

Junioři U19A
07.09.2016 - 13:20