STARŠÍ ŽÁCI VSTOUPILI DO LIGY ÚSPĚŠNĚ

V sobotním utkání proti Jindřichovu Hradci se naši hráči rozehrávali pomaleji, vstup do druhého poločasu však byl raketový a palivo jim nedošlo až do konce zápasu. V neděli jsme zatlačili soupeře do defenzivy už od prvních minut a v každé čtvrtině nějaké body do rozdílu přibývaly.

BA Nymburk : BK Lions Jindřichův Hradec 71:55

V premiérovém utkání žákovské ligy zvítězili hráči U15 v domácím prostředí nad BK Lions Jindřichův Hradec. Po první polovině hry jsme ztráceli 9 bodů. Agresivní osobní obrana s řadou získaných míčů během krátké doby ve druhém poločase rozhodla o konečném vítězství nymburských. Držíme palce, aby výkony družstva měly vzestupnou tendenci.

Body: Kábrt 30, Najman 12, Kočvara 10, Beneš 8 , Hodač 5, Fišera 4 , Vosejpka 2, fauly: 22/19, trojky: 3/1, čtvrtiny: 10:14, 14:19, 22:14, 25:9

BA Nymburk - Sokol Vyšehrad 68 : 46

V dnešním utkání proti Vyšehradu jsme soupeře osobní obranou po celém hřišti dostali pod tlak již od začátku zápasu. Utkání jsme měli pod kontrolou od první do poslední minuty. Herní zkušenost v podobě dostatečné minutáže, dostali všichni hráči. Gratulujeme k další, tentokrát přesvědčivé výhře.

Body: Kábrt 23, Vosejpka 12, Kočvara 10, Beneš 7, Najman 6, Fišera, Pavlíček po 4, Poláček 2, TH: 11/20, fauly: 24/20, trojky: 6, čtvrtiny: 19:10, 20:16, 13:5, 16:15