NĚKDY VYHRÁL FAVORIT, JINDY V TABULCE HORŠÍ TÝM

I další víkend byl bohatý na zápasy našich mládežnických družstev. Některé zápasy dopadly podle očekávání, jiné vyhrály týmy, které v tom daném zápase nebyly favority.

Muži B v Jihlavě svého soka zdolali až v poslední čtvrtině, byť po prvních dvaceti minutách vedli o 11 bodů. Téměř polovinu bodů našeho týmu dal Matěj Svoboda a tímto nástřelem vystřídal na druhém místě pořadí nejlepších střelců 1.ligy sám sebe ze zápasu proti Košířům (38). V obsolutní pořadí střelců 1.ligy od roku 2007 patří Matějovi 8.místo.

 

Junioři do 19 let rolex replichesplnili v Pardubicích s týmem ve dvojičce roli mírného favorita a se třetím týmem tabulky jsme rozhodli přesnější hrou ve třetí čtvrtině o pětibodovém vítězství.  

 

Kadeti do 17 let v extralize poměřili síly s BA Sparta. Na palubovce posledního celku extraligy jsme sice nepodali tak dobrý výkon jako při zápase doma, přesto to však stačilo na bezpečné vítězství o 35 bodů. To se však zrodilo především díky hře v první půli, ve druhé pak kadeti zkoušeli nervy svého trenéra Sokolovského.

 

Rezervní tým kadetů postavil svoje víkendové zápasy se Sokoly trochu na hlavu. V prvním utkání s Vyšehradem, který je v tabulce nad nimi hráli výborně a svého soka poměrně jednoznačně porazili, když zvítězili v každé čtvrtině. V nedělním replica orologi rolex zápase byl jejich výkon mátožný, chyběla rychlost i touha po vítězství. O všem se rozhodlo ve druhé čtvrtině, kterou jsme prohráli o 14. Z mínus sedmi bodů jsme se už nedostali.

 

Mladší žáci do 14 let naopak hráli podle papírových předpokladů. Nejprve prorazili Hradec Králové, čímž si zajistili druhé místo a postup do extraligy. Až příliš snadné vedení o 19 bodů v první čtvrtině nás uspokojilo a ve druhé jsme pustili domácí více do hry. Ovšem třetí čtvrtina už byla jednoznačná a byť domácí poslední desetiminutovku vyhráli, rozdíl zůstal na dvaceti bodech. Utkání proti neporaženým Pardubicím dopadlo tak, jak se předpokládalo. Po první čtvrtině (30:9) nebylo o co hrát.

 

Mladší minižáci U12 po Audemars Piguet replica příjemném vítězství nad Kladnem svého dalšího soupeře Basketbalovou školu z Prahy možná trochu podcenili. V každém případě naši podali daleko horší výkon než v Kolíně. Byť se nymburským žáčkům podařilo vyhrát první, třetí a čtvrtou čtvrtinu, druhou prohráli o 18 a tak rozhodla o první prohře v soutěži. Druhý zápas, který se započítává do jiné tabulky, ze které nevzejde přeborník kraje, jsme vyhráli o šest bodů.

Přehled výsledků víkendu

Muži B - 1.liga

BC Vysočina : Nymburk B  79:85

 

Junioři U19 - extraliga

BK Pardubice - BA Nymburk  71:76

 

Kadeti U17 – extraliga

BA Sparta Praha : BA Nymburk  50:85

 

Junioři U17B - liga

BA Nymburk : Sokol Vyšehrad 64:51.

BA Nymburk : Sokol Žižkov 58:68

 

Mladší žáci U14 – liga, skupina D, základní část

Královští Sokoli : BA Nymburk 58:78

BK Synthesia Pardubice : BA Nymburk 92:49

 

Mladší minižáci U12 - krajský přebor

BA Lvíčata Nymburk : BŠ Praha  47:58

BA Lvíčata Nymburk : BŠ Praha 51:45

Junioři U19A
14.12.2016 - 3:50