I PO NOVÉM ROCE VÍCE VÝHER NEŽ PROHER

O víkendu se opět rozběhly extraligové, ligové i přeborové zápasy… prostě všechny soutěže. Naše týmy zvítězily v šesti z nich a ve třech odešly poraženy. Podívejte se na krátký přehled víkendových zápasů.

Muži B v 1.lize otestovali lídra naší skupiny z Hradce Králové, který v minulém roce hrál baráž o Kooperativa NBL. V utkání, ve kterém jsme nebyli favoritem, skončilo přijatelnou porážkou o devět bodů. Při součtu obou zápasů jsme dokonce o dva body v plusu.

 

Kadeti U17 v extralize pokračují ve vítězném tažení. Nezastavili je ani dva Ostravské týmy. Snakes, s Davidem Panáčkem jako trenérem, ztráceli už v poločase 14 bodů, což bylo více než jich sami za dvacet minut dali. Do konce utkání se pokračovalo v podobném trendu a rozdíl ve skóre se stále navyšoval. V neděli neuspěli ani mladíci z Nové Huti Ostrava. Ti jsou však výrazně slabší než Snakes a tomu také odpovídal konečný výsledek. Padla stovka a hosté se nedostali ani nad 50 bodů.

 

Rezerva kadetů U17B změřila svoje síly s dvěma východočeskými týmy. V sobotu proti jistému účastníkovi finálové skupiny z Hradce swiss replica watches Králové se nedařilo a hráči ani nepodali výkon, který dokáží. Po zásluze zůstaly dva body v Hradci. Druhý den v Trutnově to bylo o mnoho lepší. Rychlými protiútoky a dobrou obranou jsme dokázali domácí rozebrat už v prvních dvaceti minutách. Pak se trochu domácí začali chytat stébla, ale další série rychlých zakončení je definitivně potopila.

 

Mladší žáci, kteří postoupili do extraligy, hráli v prvním poločase prvního utkání s Jižními Supy (odnož Sokola Pražského) vyrovnaně. Jak mocně mohou ztráty zahýbat s konečným výsledkem, se mohli domácí přesvědčit ve třetí čtvrtině, kterou jsme vyhráli o deset bodů. Vedení jsme už udrželi až do závěrečného hvizdu. Ve druhém zápase proti Sokolu Pražskému, týmu, který základní skupinu vyhrál bez porážky, jsme první čtvrtinu vyhráli výrazným rozdílem, ale druhou jsme prohráli ještě větším rozdílem. To se ukázalo jako klíčový moment zápasu. Domácí byli ve vedení. I když byl další průběh vyrovnaný, před soupeře jsme se nedostali.

 

Mladší minižáci U12 si po Vánocích v Roudnici pěkně zastříleli. V prvním zápase, který se započítávárolex replica watches do přeboru kraje, jsme stobodovou hranici o 11 bodů překonali a v obraně jsme nechali dát domácím jen maximálně 10 bodů ve čtvrtině. Ve druhém zápase v „mrazáku“ (v hale bylo jen lehce nad 10 stupňů) jsme se nedokázali tak rozparádit a po prohrané první čtvrtině jsme daleko hubenější vítězství vybojovali až poslední čtvrtinou.

 

Muži B - 1.liga

Královští Sokoli : Basketball Nymburk B 93:84

    

Kadeti U17 – extraliga

BA Nymburk : BK Snakes Ostrava  73:48

BA Nymburk : BK NH Ostrava  108:49

 

Kadeti U17B - liga

Hradec Králové : BA Nymburk 77:49

Loko Trutnov : BA Nymburk B 43:82

gucci borse imitazioni perfette

Žákovská liga U14, skupina A, extraliga

BSK Modřany-Jižní Supi : BA Nymburk 60:65

Sokol Pražský : BA Nymburk 66:54

 

Mladší minižáci U12 - krajský přebor

BA 2006 Roudnice - Lvíčata BA Nymburk 28 : 111 a 34:54

BA Nymburk
11.01.2017 - 23:47