PĚT ZÁPASŮ = PĚT VÍTĚZSTVÍ

Po jarních prázdninách se hrálo méně zápasů, ale bilance všech pěti utkání byla pro naši Akademii příznivá. Muži B, junioři i starší minižáci vyhráli všechna svá utkání. V celkovém součtu dosáhlo skóre poměru 377:222, což při pěti zápasech dává 31 bodů rozdílu v každém utkání. Nejvíce se o to zasloužili minižáci U13.

 

Muži B si po dvou prohrách v minulých dvou zápasech zkomplikovali možnost účasti bojů v elitní šestce týmů první ligy. Konečné třetí místo po základní části jim umožňovalo pouze vítězství nad silnou Plzni. V domácím prostředí nakonec dokázali druhou a třetí čtvrtinu vyhrál shodně o deset bodů a díky tomu i celý zápas. Vzhledem k prohře Sokola Pražského s Pískem se na třetím místě udrželi a zahrají si finálovou skupinu s třemi nejlepšími týmy druhé základní skupiny B.

 

Junioři U19 i po tomto víkendu, který absolvovali s „náhradním“ trenérem Ladislavem Sokolovským, drží vítěznou vlnu. Písku i Sokolu Pražskému chybělo na konci do remízy shodně přes dvacet bodů. Rozhodujícím úsekem v obou zápasech byla třetí čtvrtina, kdy junioři výrazně zvýšili vedení z prvního poločasu.

 

Utkání starších minižáků U13 proti Mladé Boleslavi se hrálo plně v nymburské režii. Každou čtvrtinu v obou zápasech jsme vyhráli. Jen v poslední čtvrtině druhého zápasu dali domácí více než 9 bodů a ve dvou čtvrtinách, po jedné v každém zápase, inkasovali domácí „kanára“, když nedali na celé hrací období ani bod.

 

Výsledky zápasů:

Muži B - 1.liga

Nymburk  B : BK Loko Plzeň 74:60

 

Junioři U19 - extraliga

Sokol Sršni Písek - BA Nymburk U19 51:72

Sokol Pražský - BA Nymburk U19 67:80

 

Starší minižáci U13 - krajský přebor

AŠ Mladá Boleslav : BA Nymburk  20 : 75 a 24:76 

BA Nymburk
14.02.2017 - 14:08