OSM VÍTĚZSTVÍ Z OSMI ZÁPASŮ

Všechny zápasy, které naše týmy odehrály o víkendu, jsme vyhráli. Kromě jednoho utkání, všechna ostatní skončila rozdílem vyšším než dvacet bodů. Junioři dohráli svou základní skupinu a obsadili druhé místo, nejmladší minižáci U11 odstartovali kvalifikaci o Národní finále dvěma přesvědčivými vítězstvími.

 

Muži B si vyměnili pořadatelství s Olomoucí, první vzájemný zápas odehráli na Moravě a bezpečně zvítězili. Výborná hra v útoku byla podepřená individuálním výkonem Martina Peterky, který posbíral 50 valorizačních bodů. Sice zaostal o 7 bodů za svým letošním maximem, ale i tak ho 50 bodů posunulo na 3.místo letošních tabulek v tomto statistickém údaji.

 

Junioři do 19 let zakončili svou základní skupinu na druhém místě a s klubovým rekordem. Ještě nikdy jsme neměli v této kategorii pouze dvě prohry za základní část. Pomohly jim k tomu dvě výhry v Prostějově a v Ostravě. Zatímco se svým soupeřem pro nadcházející čtvrtfinále v hanácké metropoli jsme hráli zadrženě a vyhráli „jen“ o 6 bodů, v Ostravě to bylo vítězství na celé čáře o dvacet.

 

V předehrávce ligy starších žáků jsme na Vyšehradu ovládli utkání především ve replicas omega čtvrtinách přimykajícím k poločasové přestávce. Ani ve druhé ani ve třetí čtvrtině nám soupeř nedal dvouciferný počet bodů. V utkání hodně minut odehráli i hráči o rok mladší.

 

Nejmladší minižáci U11 měli o víkendu na programu hned čtyři zápasy, třikrát s Kolínem a jednou s Brandýsem. V sobotu to byl turnaj tří nejlepších týmů krajského přeboru. Velice dobrou hrou v obraně po celém hřišti jsme převálcovali jak Kolín (poprvé v soutěži) tak Brandýs nad Labem. A to  přesto, že jsme do hry v obou zápasech zapojili všechny hráče včetně těch o dva roky mladších.

V neděli byl na programu ještě důležitější dvojzápas s Kolínem – kvalifikace o Národní finále. Naši hráči navázali na sobotní výkony a Kolín dvakrát rozdrtili o 42 resp. 39 bodů. V domácí odvetě jim k postupu stačí buď jeden zápas vyhrát nebo neprohrát o více než 81 bodů.

 

Podrobnější komentáře a střelce najdete replicas breitlingna záložce VÝSLEDKY u příslušného družstva. V fotogalerii jsou fotografie z utkání U11 proti Kolínu a Brandýsu a v komentáři U15 je odkaz na fotky a video ze zápasu na Vyšehradě.

 

Přehled výsledků:

 

Muži B - 1.liga-finálová skupina

UP Olomouc : Nymburk B  79:103

 

Junioři U19 - extraliga

BCM Orli Prostějov - BA Nymburk U19     58:64

Snakes Ostrava - BA Nymburk U19        60:80

 

Starší žáci - liga

Sokol Vyšehrad : BA Nymburk 49:79

 

Nejmladší minižáci U11 - krajský přebor - finálová skupina

BA Nymburk : BC Kolín  51:29

BA Nymburk : BK Brandýs n.L. 62:24

 

Nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o Národní finále U11

BC Kolín : BA Nymburk 37:79 a 35:74

BA Nymburk
14.03.2017 - 9:22