Do Nymburka přijeli mladíci z Budapeště

Naši žáci dostali příležitost k mezinárodnímu srovnání. Sváteční pondělí nepatřilo odpočinku ale sportu. Tým složený z hráčů kategorie U15 a U17B, odehrál utkání proti maďarskému týmu Honvéd Budapešť, který měl k dispozici hráče ročníku 1999.

Naši žáci dostali příležitost k mezinárodnímu srovnání. Sváteční pondělí nepatřilo odpočinku ale sportu. Tým složený z hráčů kategorie U15 a U17B, odehrál utkání proti maďarskému týmu Honvéd Budapešť, který měl k dispozici hráče ročníku 1999. Jednalo se o přátelské utkání a tak svou šanci dostali všichni hráči. Celý zápas byl vyrovnaný. Bohužel jsme dělali chyby, které nás provází prozatím celou sezónu a zkušený výběr z Budapeště je trestal. Získal tak mírné vedení, které uhájil až do samotného konce.

Druhé utkání odehrálo spíše družstvo U17B. Důvodem bylo, že hráči z U14, kteří pravidelně nastupují za U15, odehráli své utkání jen hodinu a půl před začátkem tohoto zápasu. Od počátku bylo utkání vyrovnané. Jediným našim problém byl obranný doskok. Proto měl soupeř vždy o 2-3 střely v každém útoku více a toho využíval. Bohužel se nám nepovedlo poslední útok zápasu zakončit, a tak utkání dospělo do prodloužení. V tom měl jasně navrch soupeř. My s úzkou rotací byli bez šance. Konečný rozdíl ve skóre 10 bodů ve prospěch Honvédu je tak trochu krutý. Pochvalu za odvedený výkon určitě zaslouží Martin Šiler, který se pral pod oběma koši a dělal maďarskému týmu největší problémy. 

Žáci U15
30.10.2013 - 14:46