PŘEVLÁDALA VÍTĚZSTVÍ

O víkendu skončila první liga mužů základní část. Naši se rozloučili výhrou, ale ve vyrovnané tabulce jim patří až 5. místo. Junioři si dvěma výhrami v tabulce polepšili. Starší žáci odehráli doma jen jeden zápas, druhý byl pro nemoc Sparty odložen. O sto vyhráli starší minižáci, napůl byli úspěšní nejmladší minižáci.

 

Muži B se Sokolem Žižkov, posledním týmem tabulky, nezaváhali a do vedení se dostali během druhé čtvrtiny. Družstva na 2. až 5. místě mají stejně bodů. Naše družstvo s bilancí 11 výher a 7 proher tuto minitabulku uzavírá a zahraje si ve skupině o 7. až 12. místo. V ní nás čekají zápasy s Prostějovem, Snakes Ostrava a BC Nový Jičín, výsledky s USK Praha B a Sršni Písek se započítávají, stejně tak jako kompletní body ze základní skupiny.

 

Junioři U19 oplatili Písku domácí prohru a na jeho palubovce předvedli dobrý výkon v obraně především ve druhém poločase. V neděli na domácí palubovce, a někteří i s maturitním plesem večer před tím, bez problémů porazili vysoko Loko Plzeň. V tabulce jim nyní patří druhé místo, ale třetí Pardubice a čtvrté GBA mají o zápas či dva méně.

 

Starší žáci U15 hráli jen v sobotu proti Sokolu Pražskému. Proti jednoznačnému favoritovi jsme odehráli dobré utkání, byť se dva hráči před utkáním potýkali se zdravotními problémy a jeden se vrátil z týdenního lyžování. Nevyhnuli jsme se dvěma krátkým výpadkům, které nás stály ještě lepší výsledek. I tak za bojovnost a charakter si hráči zaslouží pochvalu. Nedělní zápas proti Spartě byl pro nemoc soupeřů odložen.

 

Starší minižáci U13 odjeli ke dvěma zápasům do Liberce. V obou ukázali svou absolutní převahu. Nedovolili domácím ani v jednou zápase nastřílet ani deset bodů a oba rozdíly ve skóre přesáhly sto bodů.

 

Nejmladší minižáci U11 naší akademie v zápase proti Brandýsu, se kterým replicas de relojes shop v kvalifikaci o NF dvakrát prohráli, odehráli lepší utkání. V prvním po bojovném výkonu zvítězili a ve druhém si naivně nechali soupeře utéct o 14 bodů a ani zlepšeným výkonem po přestávce ho už nedohnali. Pár sekund před koncem měli možnost poslat zápas do prodloužení, ale míč obroučkou nepropadl.


Přehled výsledků:

 

Muži B - 1.liga

Sokol Žižkov - Nymburk B  67:81

 

Junioři U19 - extraliga

Sokol Písek - BA Nymburk  78:94

BA Nymburk - Loko Plzeň  104:29

 

Starší žáci u15 - extraliga

BA Nymburk - Sokol Pražský  62:72

 

Starší minižáci U13 - krajský přebor

Kondoři Liberec - BA Nymburk  6:137 a 4:126

 

Nejmladší minižáci U11 - krajský přebor

BA Nymburk - BK Brandýs n.L.  54:33 a 28:30

  

 

Junioři U19A
08.02.2018 - 0:00