MINI BASKET VÍKEND KEMP 2018

Pošesté se na konci května rozezvučí hala ZŠ Komenského, tělocvična Gymnázia BH Nymburk a přilehlá venkovní sportoviště hlasy dětí mladších dvanácti let, které se zúčastní Mini Basket Víkend Kempu. Pořádá ho opět naše Basketbalová akademie ve spolupráci se Spolkem přátel košíkové Polabí a Městem Nymburk. Patronem se stal po dvou letech opět Petr Benda, legenda českého basketbalu.

 

Po Pavlu Benešovi převzal Mini Basket Víkend Kemp jako hlavní trenér a garant kempu Jan Košař. Přišel s některými novinkami,kterými se inspiroval při universitním kempu v americkém Daytonu, kde hraje a studuje Matěj Svoboda. Účastníci se mohou těšit na reprodukovanou hudbu při trénincích, na fotokoutek nebo setkání s maskotem týmu lvem Banym. 

 

Kemp vedou zkušení trenéři naši Basketbalové akademie Jan Košař, Michal Franěk, František Tvrz, Eva Hubálková, Ladislav Sokolovský Rudolf Skřivánek, Hana Kelbichová Nezdařilová a další. Všeobecná příprava bude zaměřena na rozvoj pohybových dovedností. Speciální příprava je soustředěna na herní činnosti jednotlivce jako jsou přihrávky, driblink, střelba a basketbalová rychlost. Součástí je pochopitelně i to, co mladé basketbalisty nejvíce přitahuje, turnaj družstev v basketbalu 3x3.

 

Cena kempu je 500,- Kč a úhrada se provádí převodem na účet číslo 132786332/0300 s variabilním číslem, které obdržíte automaticky po registraci na webu akademie (http://www.bcm-nymburk.cz/minikemp2018) konstantní symbol 308, specifický symbol 33. Přihlášky posílejte co nejdříve, nejpozději do 18. května. Počet účastníků je omezen 125 dětmi. V ceně kempu je oběd v sobotu, triko pro každého účastníka a pitný režim po celou dobu kempu.

 

Děti si na kemp vezmou sportovní oblečení odpovídající předpovědi počasí (kraťasy i tepláky, triko, mikina), přinesou si láhev na pití a basketbalový míč.

 

Minikemp začíná v pátek 25.května v 15:00 hodin a blok prvního dne končí replique montre pas cher v 17:30. Sobotní program startuje v 9:00 a končí opět v 17:30. Na programu budou dopolední a odpolední tréninky ve skupinách, oběd, beseda s Petrem Bendou a na konci se rozehraje turnaj. V neděli se sejdeme už půl deváté a do půl dvanácté se dohraje rozehraný turnaj, dokončí se dovednostní soutěže pro ty děti, které se ještě nemohou účastnit turnaje. Na konci se vyhlásí výsledky turnaje a dovednostních soutěží.  

 

Základními cílem Mini Kempů je propagace našeho sportu mezi nejmenšími dětmi. Chceme nabídnout dětem možnost trénovat s jinými dětmi a jinými trenéry, než jsou zvyklí ve svém týmu. Věříme, že nabízíme kemp, jehož kvalita je oproti vynaloženým finančním prostředkům nejlepší v České republice.

 

„Těší nás, že Mini Kemp si získal v regionu své místo a kladné ohlasy nám dodávají energii k uspořádání dalšího ročníku. Děti jsou rozděleny do skupin, které se pak střídají na jednotlivých stanovištích, kde je příprava vždy zaměřena na určité činnosti. Nezapomínáme na celkovou obratnost, práci s míčem i atletickou průpravu, která je důležitou součástí přípravy i vrcholových basketbalistů,“ řekl šéf Basketbalové akademie Nymburk Ladislav Sokolovský.

BA Nymburk
27.03.2018 - 7:27