Základní část | Liga, sk.D | 02.12.2017 0:00

DOMÁCÍ72
Mladší žáci U14
HOSTÉ77
Hala:

V sobotním utkání hostili mladší žáci U14  v posledním domácím utkání v tomto roce  žáky z Litomyšle. První dvě čtvrtiny byly velice vyrovnané. Do šaten o poločasové přestávce jsme šli pouze s 8 bodovým vedením 39:31. Třetí čtvrtina se klukům vydařila . Začali bojovat v obraně  , kde získali mnoho míčů a z rychlého protiútoku rychle navyšovali rozhodující náskok. Do posledního dějství šli s třiadvaceti  bodovým náskokem 66:43. Trenéři dávali herní příležitost všem  čtrnácti hráčům , kteří možná ukolébáni vysokým vedením,  přenechali soupeři iniciativu a o výsledek jsme museli bojovat do posledních minut. Nakonec jsme hubený náskok ubránili a radovali se z domácí ligové neporazitelnosti.

Skóre po čtvrtinách : 20:17, 39:31, 66:43

Skóre jednotlivých čtvrtin: 20:17, 19:14, 27:12, 11:29.

Fauly : 19/25

Body: Česal  František 2, Cogan Ondřej 2, Tvrzník Vojtěch 3, Loman Roman 7, Přikryl Josef 8, Kosík Tomáš 12, Kolář Adam 21, Studnický Martin 22.