HRAJEME TVRDĚ, HRAJEME CHYTŘE,
HRAJEME JAKO TÝM, CHCEME SI UŽÍT BASKETBAL.

Základní část | středočeský minibasketbalový přebor | 30.09.2017 0:00

BA Sparta Praha
DOMÁCÍ14
St. minižáci U13
HOSTÉ105
Hala:

V sobotu 30.9. odcestoval ( v počtu 12ti  hráčů) náš tým U13 do  Stodůlek ( Praha 5) k sehrání prvních dvou utkání KP  v letošní sezoně. Soupeřem nám byl pražský tým Sparta Praha, které nepomohla ani domácí palubovka. Byli jsme dobře připraveni a odhodláni zvítězit. Obě utkání jsme vyhráli s velkou převahou ve velké pohodě. Na Spartu platila od začátku utkání naše  velmi dobrá obrana. Často se nám dařilo donutit soupeře k chybám a velkým ztrátám míče. My pak z následného rychlého protiútoku jsme skorovali. Domácí tým viditelně strádal technicky, herně i střelecky. Hráli jsme lehce, uvolněně a využívali jsme všeho co nám soupeř nabídl. Přesto náš technický zápis jasně ukazuje na velké množství neproměněných střeleckých pokusů z pod koše.  Je pravda, že Sparta Praha pro nás nebyla vážným soupeřem, přijdou určitě těžší utkání a nedané příležitosti by se nám pak nemusely vyplatit. Je proto zapotřebí se ještě více na střelbu z pod koše zaměřit.

Těší nás, že tým hrál obě utkání stále naplno a nepolevil. Velkou zásluhu na našem herním projevu má určitě kapitán našich U13 Adam Kolář. Adam převzal roli lídra týmu zcela vážně,  dokázal velkým nasazením a svým příkladem strhnout celý tým k velice slušnému kolektivnímu výkonu. V obou utkáních se vystřídalo všech dvanáct hráčů, kteří k naší spokojenosti zahráli dobře.

Chtěli bychom také poděkovat rodičům, kteří zajistili svými auty dopravu k utkáním a na Spartě podpřili svojí přítomností náš tým.

čtvrtiny: 6:32  4:21  1:19  5:33

Body : Adam Kolář 18, Adam Adamec 17, Ondra Cogan 15, Jakub Černý 10, Sebastian Křemen 10,Tomáš Dohnal 8, Ríša Dittrich 7, Ondra Snop 6, Honza Jakubal 6, David Hájek 4,Tomáš Rufer 4, Matyáš Procházka 2