extraliga U14 | extraliga | 24.03.2018 0:00

DOMÁCÍ64
Mladší žáci U14
HOSTÉ86
Hala:

V předehrávaném utkání extraligy na palubovce BVK Holice, žáci U14  BA potvrdili roli favorita tohoto duelu a zaslouženě si odvážejí vítězství. Holice v první čtvrtině dobře kombinovaly v postupném útoku, kdy naši žáci nebyli schopni reagovat na řadu clon, po kterých soupeř snadno skóroval. Od druhé čtvrtiny,  hráči již zvládli komunikaci v obraně  a získali především při obranném doskoku řadu odražených míčů, zrychlili přechod na útočnou polovinu a skórovali po nájezdech z krátké vzdálenosti a tím si vybudovali  šestibodový náskok do poločasové přestávky.  Ve druhém poločase jsme definitivně převzali otěže utkání do svých rukou a při rotaci všech třinácti hráčů  dovedli utkání do vítězného konce.

Kluci si zaslouží pochvalu za nasazení a týmový výkon.

Body: Přikryl Josef 2, Kejmar Lukáš 3, Grmolenský Jan 5,Česal Franta 6, Frič David 6, Cogan Ondřej 9, Kolář Adam 16, Studnický Martin 17, Kosík Tomáš 22.

Skóre po čtvrtinách: 25:19, 36:42, 49:64, Skóre jednotlivých čtvrtin: 25:19, 11:23, 13:22, 15:22. Fauly: 16/10