extraliga U15 | extraliga | 21.01.2018 9:00

DOMÁCÍ76
Žáci U15
HOSTÉ46
Hala: SH Pelhřimov

Proti favoritovi soutěže a loňskému mistru ČR jsme drželi krok téměř 3 čtvrtiny utkání, což je pro nás dobrá vizitka do budoucích zápasů a dalších tréninků, na rozdíl od sobotního utkání se nám dařilo na doskoku, ale opět špatný návrat do obrany a jasné nedané koše, včetně trestných hodů, které nás velice trápily zejména v psychice ( TH 15/1), jsme nemohli pomýšlet na přijatelnější výsledek, nicméně vzhledem k předvedené hře na útočné polovině bychom si ho přinejmenším zasloužili. Domácí nás trestali zejména z rychlých protiútoků a tříbodových střel, díky našemu dobrému doskakování neměli druhé střelecké šance, my jsme však ty své v tak dobrém procentu, jaké bychom si představovali, nedokázali trefit, a tak si z prvních venkovních utkání odvážíme značná bodová manka.

Body : Fišera 16, Vomáčka 9, Benák 6, Lorenz a Brož 4, Janovský 3, Sapaly Nathan a Zdobinský 2, stav po čtvrtinách: 16:13, 36:26, 51:34, čtvrtiny: 16:13, 15:8, 20:13, 25:12, TH 15/1