Základní část - sk.Západ | 1.liga | 02.11.2018 19:00

DOMÁCÍ82
Muži B
HOSTÉ85
Hala:

První výhru ze hřiště soupeře přivezli muži B z Plzně, kde v pátek o 3 body porazili domácí Lokomotivu. V 1. poločase zápasu nás hodně trápil Martin David, který tvrdě vnikal do vymezeného území a byl často při zakončení faulován. v polovině zápasu, kdy se obranám moc nedařilo, bylo skóre 50:46 pro domácí. Ve 3. čtvrtině se však naše družstvo nadechlo k výbornému výkonu na útočné i obranné polovině a skončila 30:11 pro naše Béčko. V poslední čtvrtině domácí stahovali, ale na konečné vítězství to nestačilo a tak si přivážíme cennou výhru.

Body: Novotný 23, Vejvar 17, Mikula 16, Jirák 10, Plešingr 8, Holoubek 4, Mráz a Kulich 3, Mareš 1Fauly:  28:21, Trojky:  9:7, TH:  23/19 : 34/22, čtvrtiny: 22:20, 28:26, 11:30, 21:9