Základní část - sk.Západ | 1.liga | 09.11.2018 0:00

DOMÁCÍ74
USK Praha B
HOSTÉ77
Hala: ZŠ Nymburk

Muži B dnes předvedli dva naprosto rozdílné poločasy. První díky slušné obraně a rychlému přechodu od útoku vyhráli 52:35. Všechno vypadalo, že jediné, o čem se bude rozhodovat, je výše rozdílu ve skóre. Realita byla jiná. Ve druhém nastoupili naši hráči nekoncentrovaní, přestali se pohybovat a střely se jen odrážely od obroučky a v koši nic neskončilo. Přestalo se dařit i z dálky a USK vycítilo šanci na obrat. Už během třetí čtvrtiny soupeř náš náskok zlikvidoval. I když se nám povedlo první ataku odrazit, ve čtvrté čtvrtině se USK dostalo před nás a svoji stíhací jízdu dokončilo. Druhý poločas jsme prohráli 22:42.

Body: Kotásek 19, Kolář a Novotný 18, Mikula 8, Kulich 7, Mráz 3, Snop 2 – Samoura 24, Böhm 19, Bátovský a Fuxa 13, Vyroubal a Kulenovič 3, Bobek 2, trojky: 27/8:19/7, TH: 18/13:23/14, doskoky: 39:45, ztráty: 12:16, čtvrtiny: 33:14, 20:21, 10:24, 12:18