Základní část | extraliga | 06.10.2018 0:00

DOMÁCÍ104
BK Loko Plzeň
HOSTÉ49
Hala: ZŠ, Nymburk

Do prvního utkání letošního ročníku jsme vstoupili velice koncentrovaně a to i po úvodním "ceremoniálu", který předcházel samotnému utkání. Vstup do utkání se nám vydařil skvěle a po pěti minutách jsme vedli již 17:6, pak se náš tým lehce uspokojil v obraně, a tak se hosté lehce bodově dotáhli na rozdíl pěti bodů, to však bylo vše, co naši hráči dovolili a sami začali jasně diktovat tempo hry.

Druhá a třetí čtvrtina byla téměř exhibiční, vycházela nám obrana hráčů 1 na 1, dobře jsme v obraně rotovali, čímž jsme získali spoustu míčů a dokázali je lehce umístit do soupeřova koše. Druhou a třetí čtvrtinu jsme vyhráli 67:18! a bylo jasné, že posledních 10 minut utkání už bude jen formalita, což se také ukázalo a náš tým s přehledem zvítězil.

Body: Srník 20, Valentíny 18, Novák 15, Rylich 10, Hodač 8, Musil 5, Benák a Fišera 4, Kábrt a Vosejpka 2, trojky: 9/22 : 3/16, TH: 7/14 : 3/13, čtvrtiny 21:16, 36:11, 31:7, 16:15