Základní část | extraliga | 20.10.2018 0:00

DOMÁCÍ95
Kadeti U17
HOSTÉ96
Hala:

O víkendu nás čekala velice náročná venkovní utkání, ke kterým jsme bohužel neodjeli v úplné sestavě. I tak jsme oba velice těžké soupeře dokázali porazit a tak vedeme extraligovou tabulku s bilancí 4-0, lepší vstup do nové sezóny jsme si nemohli přát.

Sobota a zápas se Sokolem Pražským byl v prvním poločase v celku jasný, hráči hráli po předchozích úspěšných zápasech s chutí a v poločase jasně vedli 28:47, pak však přišlo uspokojení hráčů, čehož domácí využili svým specifickým střídáním, kdy jako by nás kolébali celý první poločas a pak chtěli udeřit, což se jim také podařilo a náš náskok byl po třetí čtvrtině vymazán. V poslední periodě se střídal koš za koš na obou stranách a i když oba týmy často chybovali, nikdo toho nedokázal využít ve svůj prospěch. Poslední vteřiny přinesly naše vyrovnání na 80:80 a domácí měli dost času na svůj poslední útok, ten však naše obrana zvládla skvěle a tak nás čekalo prodloužení, které jsme otevřeli dobrým nájezdem pod koš a po trestných hodech jsme se uklidnili a utkání dovedli k naší spokojenosti, když soupeř střelou s klaksonem oznamujícím konec utkání jen snižoval na konečné skóre 95:96.

Body: Valentíny 31, Kábrt 23, Novák 16, Rylich 12, Srník 7, Benák 3, Vosejpka a Fišera 2, trojky: 26/17, TH: 25/17, čtvrtiny: 16:23, 12:24, 32:16, 20:17, 15:16.