Základní část | extraliga | 03.11.2018 0:00

DOMÁCÍ88
Snakes Ostrava
HOSTÉ94
Hala: ZŠ, Nymburk

V sobotním utkání se hrál velice útočně laděný basketbal a ani jednomu družstvu se příliš nedařila obrana 1 na 1 o čemž svědčí i poločasové skóre 46:45. Po poločasové přestávce jsme měli jasná obranná pravidla, která jsme však nedokázali realizovat a i když v útoku jsme ve třetí čtvrtině daly slušných 19 bodů, inkasovali jsme jich 29, což se po utkání ukázalo jako klíčové a i když jsme se v poslední čtvrtině snažili ze všech sil, utkání jsme v závěru jen kosmeticky upravili na konečné skóre 88:94.

Mrzet nás může zejména procento trestných hodů, které bylo pouze 60% (28/17), což by se nám zejména na domácí palubovce nemělo stávat.

Body: Srník 21, Kábrt 20, Valentíny 18, Rylich 12, Novák 10, Musil 5, Fišera 2. Fauly 18:24, Trojky: 5:9, TH: 28/17 : 20:13, čtvrtiny: 23:25, 23:20, 19:29, 23:20.