Základní část | extraliga | 04.11.2018 0:00

DOMÁCÍ101
NH Ostrava
HOSTÉ65
Hala: ZŠ, Nymburk

Po sobotní porážce jsme do nedělního zápasu vstoupili plni odhodlání, ale celek z Ostravy na tom byl po sobotní prohře stejně jako my. Po vyrovnaném úvodu jsme se začali každou minutou zlepšovat, ale hostující Vlk dokázal trefit i velice těžké střely, které hosty stále drželi ve hře. Poločas a jasná domluva v šatně přinesla navýšení agresivity, ještě větší úsilí vybíhat do rychlých protiútoků, k čemuž vybízel zlepšený doskok, což byla přesně naše hra a tak jsme ovládli druhý poločas 58: 28 a definitivně jsme se oklepali ze sobotního direktu. S bilancí 5-1 jsme zatím na druhém místě pod stoprocentním Prostějov a se stejným počtem vítězství a porážek se SAM Brno a Snakes Ostrava, což značí velice náročný program za 14 dní kdy přivítáme na domácí palubovce Prostějov a SAM Brno a věříme, že budeme dobře připraveni.

Body: Valentíny 23, Srník 20, Rylich a Kábrt 16, Novák 12, Fišera 6, Benák a Musil 4. Fauly 20:22, Trojky: 6:6, TH 29/13 : 29:15, čtvrtiny: 20:16, 23:21, 29:12, 29:16.