Základní část | extraliga | 01.12.2018 0:00

DOMÁCÍ67
Kadeti U17
HOSTÉ119
Hala:

V sobotním utkání jsme se představili na palubovce hráčů z liberce do kterého jsme vstupovali jako jasní favorité, jelikož šlo o utkání nás jako prvního celku v tabulce s tabulkově posledním týmem liberce, očekával se jednoznačný zápas. Bohužel nás celý den trápilo zranění hráčů a tak naše příprava nebyla optimální, ale na hřišti to vůbec nebylo znát. Jeden rychlý protiútok za druhým, snadné zakončení 1 na 1 a slušný doskok to byl z naší strany skvělý ofensivní basketbal, který už v poločase nám přinesl pohodlný bodový polštář 40:66. Ve druhém poločase jsme ještě zlepšili komunikaci v obraně a mírně přidali na agresivitě, což vedlo k ještě většímu navýšení rozdílu ve skóre, kdy světelná tabule ukazovala 51:95 a to byla před námi ještě poslední perioda. V konečném skóre jsme překonali hladce stobodovou hranici a celkově zvítězili 67:119, což je nejvíce nastřílených bodů v dosavadním průběhu extraligy U17. Stejný bodový výsledek dal tým naší akademii v extralize U17 v roce 2013 a tak jsme vyrovnali 5ti letý rekord v této kategorii.

Body: Novák a Kábrt 24, Valentíny 20, Rylich 15, Srník 11, Fišera 10, Vosejpka 7, Safiulin a Hodač 4. Fauly: 16:15, Trojky: 30/6 : 21/9, TH: 13/9 : 19/10, Čtvrtiny: 19:37, 21:29, 11:29, 16:24.