Základní část | extraliga | 09.03.2019 0:00

DOMÁCÍ93
Kadeti U17
HOSTÉ61
Hala:

V sobotním utkání na palubovce Brna jsme byli vzhledem k sestavě pasováni do role outsiderů, což jsme nechtěli připustit a v první čtvrtině s domácími drželi krok, pak se však brněnští hráči začali prosazovat z delší vzdálenosti hrát jednodušeji v útoku, což nám dělalo značný problém a aktivita domácích vyústila v naše chyby a brzké nasbírání faulů u klíčových hráčů a tak jsme neměli příliš šancí na příznivější výsledek, nutno podotknout, že hráči z lavičky se snažili hrát s maximálním úsilím a i když byl výsledek opticky značný, určitě jsme nedali Brnu vítězství zadarmo.

Body: Valentíny 20, Kábrt 13, Fišera a Hodač 6, Benák 5, Vosejpka a Novák 4, Bečvář 2, Jirák 1. Fauly: 18:18. Trojky: 22/5, 19/2. TH: 14/10, 14/3. Čtvrtiny: 21:20, 30:16, 26:10, 16:15.