Základní část | extraliga | 05.01.2019 19:00

DOMÁCÍ58
Tygři JBC Brno
HOSTÉ68
Hala: ZŠ, Nymburk

Celý první poločas se oba týmy předháněly v nepřesných přihrávkách a velmi malým procentem úspěšnosti střelby z krátké i dlouhé vzdálenosti. Poločasové skóre 27:27 je toho neklamným důkazem. Tygrům se povedla třetí čtvrtina , ve které nám odskočili na rozdíl čtrnácti bodů. Naši žáci ve čtvrtém dějství zlepšili osobní obranu a doskok pod oběma koši a v 7. minutě se dotáhli na soupeře na rozdíl jediného bodu. Tygři ale po oddechovém čase zareagovali dvěma šťastnými střelami za tři body a definitivně si pohlídali závěr zápasu. Sváteční tréninková pauza byla na hráčích obou týmů viditelná. Více štěstí v tomto utkání stálo na straně hostů.

Body: Steško 2, Borl 5, Studnický a Kosík po 9, Kolář 10, Frič 23, fauly: 15:13, čtvrtiny: 14:19, 13:8, 11:25, 20:16,