Základní část | extraliga | 20.01.2019 0:00

DOMÁCÍ65
Žáci U15
HOSTÉ60
Hala:

V nedělním utkání v Ostravě žáci BA předvedli bojovný výkon a favoritovi vzdorovali až do poslední minuty utkání. V poločase jsme ztráceli na soupeře devět bodů. Během druhých dvou dějství se klukům podařilo agresivnější osobní obranou snížit náskok soupeře na rozdíl jediného bodu. V závěru poslední čtvrtiny jsem neměli štěstí , neproměnili jasné příležitosti z pod koše a nedali trestné hody, kterými nás v poslední minutě naopak potrestal soupeř, který byl nakonec šťastnější. Velmi pozitivní je, že proti silným soupeřů jsme konkurence schopní a bojovnost a vůle po vítězství kluky zdobí.

Body: Steško a Česal po2, Bašta 4, Kosík 5, Kolář 6, Studnický 20, Frič 21, fauly: 19/13, čtvrtiny: 16:17, 24:14, 14:19, 11:10