Základní část | extraliga | 03.02.2019 0:00

DOMÁCÍ69
Sokol Pražský
HOSTÉ81
Hala: ZŠ, Nymburk

V nedělním utkání nás čekal silný soupeř, mistr MČR U14 2017 Sokol Pražský. Celé utkání zdobilo vysoké tempo a úsilí všech hráčů.

Po vyrovnané první čtvrtině, kdy jsme za soupeřem zaostávali o pouhý jeden bod, se nepovedl úsek od 6. minuty druhé čtvrtiny, během kterého jsme ztratili jednobodový náskok a řadou zbytečných ztrát jsme dovolili soupeři lehce skórovat a bodově odskočit na poločasový rozdíl jedenácti bodů (34:45).

Ve třetí čtvrtině, kterou jsme vyhráli (26:16) jsme se soupeři přiblížili na rozdíl čtyř bodů, ale víc již soupeř nepřipustil. V posledním dějství si náskok pohlídal a zaslouženě zvítězil. Pochvalu zaslouží všichni hráči za maximální nasazení během celého utkání.

Body: Bašta a Česal po 2, Grmolenský 4, Borl 5, Kejmar 8, Kosík 13, Frič 15, Studnický 20, fauly: 22:18, čtvrtiny: 19:20, 15:25, 21:16, 14:20.