Play-out (13.-20.) | 1. liga | 22.03.2019 0:00

DOMÁCÍ94
BK Opava B
HOSTÉ84
Hala: ZŠ, Nymburk

Den po utkání našeho A-mužstva v Opavě a jeho těsné výhře, přivítal náš B-tým na domácí palubovce zálohu BK Opava B. Styl utkání odpovídal tomu, že na obou stranách hrají mladí hráči, takže se hodně rychle běhalo a zakončovalo. Družstva se hodně střídala ve vedení, což znamená, že utkání bylo vyrovnané. Přece jen v 2. poločase jsme měli ale trošičku více ze hry a vyhráli utkání o 10 bodů. Opava se opírala o osu Bukovjan, Slavík, Vlček a Štěpánek a domácí tým o trio Novotný, Kolář, Mikula, ke kterým se s velmi dobrou střelbou za 3 body přidal David Snop. V neděli zajíždí naše záloha do Nového Jíčína na předposlední zápas.

Body: Novotný 25, Kolář 21, Snop 15, Mikula 11, Plešingr a Vejvar 7, Hořejš 6 Holoubek 2 Fauly: 23:24, Trojky: 13:4, TH: 24/17 : 30/18, čtvrtiny: 28:17, 15:24, 28:22, 23:21