Základní část | extraliga | 22.10.2016 14:00

Junioři U19A
HOSTÉ89
Hala: Gymnázium Matyáše Lercha
Zápas podrobněji: Statistika

K sobotnímu utkání naši junioři zavítali do Jihomoravské metropole, kde na ně čekal nepříjemný soupeř. Do utkání jsme nevstoupili příliš šťastně. Domácí celek byl lepší, ale jeho nástup jsme včas zachytili a do poločasu bylo utkání vyrovnané. Ve druhém poločase jsme však zlepšili všechny naše činnosti jak na obranné tak útočné polovině hřiště. Dobře jsme bránili brněnské hráče ve hře 1na1, odstupovali jsme včas ze slabé strany a v některých momentech chytře střídali osobní obranu se zónovou. V útoku jsme zrychlili přechod na útočnou polovinu, kde jsme si dobře připravovali střelecké pozice, které jsme úspěšně zakončovali. V posledních minutách se na nás domácí velikým tlakem snažili dotáhnout a vývoj utkání zvrátit ve svůj prospěch. Naši hráči se však nezalekli a v pohodě dovedli utkání k vítěznému konci. Opět se ale ukázalo, že Brno je týmem, které se nikdy nevzdává a o to je výhra cennější.

Body: Kotásek 20, Kovář 18, Novotný 14, Kolář 13, Ivan 12, Mráz 7, Hořejš 4, Drtina 1, TH: 25/16, F: 23, čtvrtiny: 24:25, 23:21, 16:28, 15:15.