Základní část | extraliga | 23.10.2016 10:00

Junioři U19A
HOSTÉ91
Hala: Hala SMJ Jihlava
Zápas podrobněji: Statistika

Nedělní utkání na palubovce extraligového nováčka pro nás měla být jasná záležitost a také tomu tak bylo. Od úvodních minut jsme byli dominantní na obou polovinách hřiště a nic jsme neponechali náhodě. Naše dobrá obrana ve spojitosti s nezkušeností soupeře na tuto úroveň byla příčinnou našich rychlých protiútoku, které jsme neomylně zakončovali. Když už se domácí stihli vrátit a postavit proti nám svou obrannou kombinaci, rychlým a kvalitním pohybem míče jsme si vytvořili prostor k zakončení ze střední a dlouhé vzdálenosti. Jelikož brzy bylo o osudu utkání rozhodnuto, prostor dostali všichni hráči, což ocenila především naše "statečná sedmička", která měla před víkendem ještě v nohách úspěšné a vyčerpávající utkání I. ligy muži proti Sokolu Hradec Králové. Zajímavá skutečnost se opět stala Vojtovi Pýchovi, který vždy když nastoupí, je komplexním hráčem jak v útoku, tak v obraně a docílil toho, že v každé sledované statistice má zapsaný údaj. Jen tak dál!

Body: Novotný 15, Mráz 14, Kovář 10, Ivan 9, Kulich, Hořejš a Koláčný po 8, Pýcha 6, Kolář 5, Drtina 4, Kotásek a Vejvar 2, TH: 14/9, F: 9, čtvrtiny: 17:29, 13:32, 8:23, 14:7