Základní část | extraliga | 05.11.2016 17:30

Sokol Pražský
HOSTÉ51
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

První domácí utkání základní části jsme odehráli proti Sokolu Pražskému. Od úvodních minut utkání bylo vidět, že Sokol nepřijel do Nymburka dát svou kůži zadarmo. Hrál se tak velmi kvalitní zápas. Postupně jsme se však dostali do vedení, které jsme udržovali po celé utkání. Jediný problém jsme měli na obranném doskoku, kde se soupeř opravdu činil. Naše kvalitní a především klidná hra jak na obranné, kde jsme dobře bránili hostující střelce, tak i na útočné polovině hřiště, kde jsme se dobře vypořádali s velmi agresivní obranou Sokolů, byla základem úspěchu. Pozitivní věcí je opět prostřídání všech hráčů na hřišti a dání tak prostoru k alespoň malému odpočinku našim hlavním oporám, které opět měli v nohách páteční utkání I. ligy mužů.

Body: Kovář 17, Mráz 15, Ivan 13, Kotásek 11, Štafl a Kolář 8, Tejček a Novotný 6, Vejvar 2, TH: 17-9, F: 11, čtvrtiny: 18:10, 22:12, 24:19, 22:10