Základní část | extraliga | 06.11.2016 10:00

Sokol Písek Sršni
HOSTÉ47
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Druhé domácí utkání jsme odehráli proti jihočeskému celku, který má ve své oblibě zónovou obranu a velmi rychlý pohyb na útočné polovině. Již od úvodu utkání jsme si však vytvořili bodový náskok a neponechali jsme nic náhodě. Kvalitní obrana především píseckého střelce Jandy, dobré odstavení hostujících hráčů od útočného doskoku a následný rychlý přechod na naší útočnou polovinu byl základ pro naše jednoduché body. Když jsme hráli do postavené písecké obrany, půjčili jsme si dobře míč z ruky a volné střelecké pozice a closeoutové situace dobře řešili a proměňovali. Na palubovce opět bylo možné vidět všechny hráče a i když se střídajícím v prvním poločase moc nevedlo, ve druhém to napravili a všichni se tak zapsali do tabulky střelců.

Body: Novotný 16, Kolář 15, Kotásek 13, Ivan 10, Kulich 8, Mráz a Kovář 7, Štafl 4, Pýcha a Vejvar 2, Tejček 1, TH: 24/17, F: 21, čtvrtiny: 25:12, 19:10, 20:12, 21:13