Základní část | extraliga | 03.12.2016 0:00

Orli Porstějov
HOSTÉ40
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Další domácí utkání jsme odehráli proti Orlům z Prostějova. Toto nevyzpytatelné družstvo plné individualit na naší palubovku zavítalo v sobotu. Od prvních minut se hrálo velmi vyrovnané utkání. I když jsme byli stále bodově vpředu, prostějovští byli na dostřel. Postupem času se však ukázalo, že hosté mají užší rotaci a my jsme přebírali kontrolu nad utkáním.  První poločas nebyl podle našich představ, ale do druhého jako by nastoupilo jiné družstvo. Celkově jsme zrychlili hru, vytvářeli větší tlak na obranné polovině a velmi dobře si vytvářeli střelecké pozice na útočné polovině. Kvalitní hrou především ve druhém poločasu jsme tak získali další vítězství.

Body: Ivan 18, Kotásek 14, Kovář 8, Mráz 7, Novotný 6, Štafl 5, Hořejš a Mikyska po 4, Kulich 2, TH: 16:12, F: 19, čtvrtiny: 20:13, 14:9, 22:11, 11:8.