Základní část | extraliga | 04.12.2016 0:00

BK Snakes Ostrava
HOSTÉ67
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

V nedělním utkání se proti nám postavil dle tabulky lepší družstvo. Čekal se velmi vypjatý boj jelikož Ostrava nám má co vracet a také každé utkání s nimi jsme vyhráli až v koncovce a rozdíl nikdy nebyl moc veliký. Od úvodu utkání jsme však předváděli kvalitní hru a soupeřem nám nebyl celek Ostravy ale především její hráč Bukovjan (za poločas 19b.) Ostrava na nás zkoušela celoplošný zónový presing, osobní i zónovou obranu. My však měli střelecký den a s dobrým procentuálním proměňováním jsme získali důležitý odstup. Celé utkání jsme tak měli pod kontrolou a trenér Pavel Beneš si mohl dovolit v závěru pošetřit některé hráče, kteří ještě tentýž den večer nastoupili za muže B v I. lize. I po tomto utkání jsme tedy zůstali neporažení a držíme se na vítězné vlně. Doufáme, že neskončí ani po dvou soubojích s celkem Pardubic.

Body: Ivan a Kotásek 19, Kovář 15, Hořejš 10, Mráz 9, Novotný 7, Mikyska 6, Štafl 5, Kulich 3, TH: 21:16, F: 17, čtvrtiny: 23:21, 22:16, 29:13, 29:16