Základní část | extraliga | 08.12.2016 0:00

Junioři U19A
HOSTÉ74
Hala: Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Zápas podrobněji: Statistika

V předehrávce dohrávky 1. kola extraligy juniorů se naším dalším soupeřem stal celek z Pardubic - jedno z předních družstev ve výchově mládeže a každoročně vysoko umístěný tým v této kategorii. Od úvodních minut se utkání vyvíjelo přesně tak, jak jsme očekávali. Hrála se vyrovnaná partie, ovšem nutno podotknout, že jsme nepodávali příliš kvalitní a soustředěný výkon. Do šaten jsme tak odcházeli se čtyř bodovou ztrátou. Ve druhém poločase jsme však celou naši hru zpřesnili. Začali jsme proměňovat střelecké pokusy a postupně soupeři bodově odskočili. I přes domácí snahu, především přesných tříbodových střel jsme nakonec utkání dovedli do vítězného konce. Ani po deseti utkáních tak neskončila naše neporazitelnost.

Body: Novotný 19, Kovář a Ivan 13, Kolář 11, Mráz 10, Štafl 6, Hořejš 4, TH: 21/15, F: 18, čtvrtiny: 21:17, 12:12, 13:21, 25:26.