Základní část | extraliga | 28.01.2017 13:00

BC Vysočina
HOSTÉ37
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Sobotní utkání proti nováčkovi bylo hlavně o tom, abychom rozložili minuty mezi všechny hráče. Od začátku jsme se pevně chopili otěží a udávali tempo hry. Dařilo se nám jak v útoku, kde byly vidět pohledné akce tak i v obraně, kde jsme vytvářeli na soupeře tlak.  Body nastřílené i obdržené jsme si rozdělili skoro na polovinu mezi první a druhý poločas. Po celé utkání jsme udržovali vysoké tempo hry a nedali soupeři vydechnout. To společně s malým počtem hráčů na stače hostů a jejich nováčkovskou daní bylo výsledkem našeho vysokého ale na druhou stranu povinného vítězství.

Body: Ivan a Kolář 14, Novotný 13, Mikyska a Hořejš 11, Kotásek 9, Kovář a Pýcha 7, Štafl a Vejvar 2, TH: 20/13, F: 17, čtvrtiny: 27:12, 20:8, 27:11, 16:6.