Základní část | extraliga | 11.02.2017 16:00

Junioři U19A
HOSTÉ72
Hala: Sportovní hala Sokol
Zápas podrobněji: Statistika

V dalším utkání extraligy U19 jsme nastoupili na jihu Čech, kde jsme potvrdili roli papírového favorita a porazili domácí Sršně. Před utkáním jsme se nenacházeli v ideální situaci, kdy nám již od středy chyběl lodivod týmu a hlavní trenér Beny. Celé družstvo se s touto skuteční však vypořádalo a pod taktovkou Sokola předvedlo kvalitní výkon. Dařilo se nám v útoku proměňovat volné střely, což bylo klíčem k překování velmi zatažené obrany domácích. Celý průběh utkání jsme měli pod kontrolou a vyrovnaná byla prakticky pouze první čtvrtina. V dalším průběhu utkání jsme měli otěže pevně ve svých rukách a nedovolili jsme domácím návrat do utkání a jakýkoliv náznak přehoupnutí skóre v jejich prospěch.

Body: Kotásek 25, Kolář 14, Kovář 9, Novotný 8, Mráz 7, Hořejš 5, Štafl 4, TH: 22/17 F:16 čtvrtiny: 12:19, 11:16, 9:18, 19:19