Základní část | extraliga | 26.02.2017 10:00

GBA
HOSTÉ56
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

V neděli k nám zavítal další pražský celek, jehož soupiska je plná kvalitních cizinců. Do utkání jsme chtěli rozhodně vstoupit lépe než v sobotu a praktikovat mnohem agresivnější hru, především na obranné polovině. Od začátku se však hrálo velmi vyrovnané utkání, které vyhovovalo spíše GBA. My jsme naopak potřebovali hru zrychlit a odpoutat se od soupeře, což se nám příliš nedařilo. Ve druhém poločase, především v závěrečné čtvrtině jsme se však konečně dostali do tempa a odskočili soupeři. Získaný rozhodují náskok nám již stačil a pohlídali jsme ho až do úplného konce. Nebylo to však vůbec lehké utkání.

Body: Kolář 24, Kotásek 11, Štafl 10, Novotný 9, Ivan 7, Kovář 5, Hořejš 1, TH: 21/14, F: 17, čtvrtiny: 13:17, 18:10, 13:14, 23:15