Základní část | extraliga | 10.03.2017 14:00

Junioři U19A
HOSTÉ64
Hala: Sportcentrum - DDM
Zápas podrobněji: Statistika

V prvním víkendovém zápase v Prostějově jsme zahájili moravskou tour. Utkání mělo pro obě družstva velký význam. Prostějov v případě výhry si mohl zajistit 6. místo před play off a nám výhra zase dávala klid a potvrzovala místo druhé. Od samotného úvodu jsme byli lepším celkem a potvrzovali roli papírového favorita. Soupeř jakoby se nemohl dostat do tempa, což mělo vliv na naše poločasové vedení. Druhý poločas byl ve stejném rytmu jak ten první. Na útočné polovině jsme se vytvářeli volné střelecké pozice a na obranné se nám dařilo pokrývat nejlepší střelce Orlů. Do koncovky jsme šli s dostatečným náskokem, který jsme také uhájili. Jelikož jsme Prostějov porazili, bylo po utkání téměř jasné, že se stane naším soupeřem v play-off.

Body: Kovář 19, Kolář 14, Kotásek 8, Pýcha a Hartig po 6, Mikyska 5, Mráz 4, Štafl 2, TH: 22/14, F: 13, čtvrtiny: 9:12, 17:19, 20:21, 12:12.