Základní část | extraliga | 29.10.2016 11:00

Kadeti U17A
HOSTÉ84
Hala: Tělocvična 28. ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

V neděli ráno se zřejmě hráči špatně vyspali, protože jejich přístup na začátku, nebyl zdaleka stejný jako den předtím v Písku. Úvodní minuty utkání naši hráči nastartovali svým špatným přístupem družstvo domácích k velmi dobrému výkonu. První bod jsme zaznamenali z TH v sedmé minutě první čtvrtiny za stavu 12:0 pro domácí. Do poločasu se kadetům povedlo otočit výsledek a dostat se do vedení. Ve druhé polovině jsme náskok zvětšovali díky zlepšené obraně a docházejícím silám soupeře. Hráči si musí uvědomit, že musí od začátku utkání mít maximální koncentraci. Jinak se silnějšími soupeři to může stát zbytečné vítězství.

Body: Kovář a Jirák 22, Noumeros 11, Vejvar 9, Kulich 8, Mareš 6, Adamec, Pavlíček a Plešingr 2 Fauly:  21:19, Trojky:  3:2, TH:  14/7 : 22/20, čtvrtiny: 17:10, 16:26, 10:25, 11:23