Základní část | extraliga | 28.10.2016 18:00

Kadeti U17A
HOSTÉ100
Hala: Sportovní hala Sokol
Zápas podrobněji: Statistika

Ve třetím kole extraligy jsme zajížděli na tradičně horkou půdu Písku. Tentokrát ovšem byla horká pouze na začátku utkání, protože od prvních minut, jsme měli utkání v naší režii. Agresivní celoplošná obrana nám umožnila dát několik košů z rychlého protiútoku a tím se vytvářet náskok už v první čtvrtině. Domácí neměli pod košem odpověď na naše vysoké hráče, kteří si často doskočili míč a jednoduše skórovali. Každou další minutou náskok narůstal a do hry se dostali všichni hráči našeho družstva. Přístup k utkání byl od prvních minut velmi dobrý a vydržel po celé utkání.

Body: Noumeros 18, Kovář 16, Vejvar 13, Kulich 12, Plešingr 10, Mareš 9, Jirák 8, Snop 5, Holoubek 4, Pavlíček 3, Adamec 2 Fauly:  21:19, Trojky:  4:6, TH:  16/9 : 17/12, čtvrtiny: 15:27, 7:18, 19:27, 10:28