Základní část | extraliga | 12.11.2016 15:30

Orli Porstějov
HOSTÉ62
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Páté kolo extraligy k nám přivedlo družstvo BCM Orli Prostějov, které v prvních čtyřech zápasech nedokázalo vyhrát. Tento fakt vedl u hráčů k podcenění, které ještě umocnilo našich nejlepších 5 minut v zápase na začátku utkání. Bohužel od tohoto okamžiku se naši hráči přestali na utkání soustředit. Místo aby si utkání užili a kolektivní hrou postupně navyšovali skóre, tak diváci sledovali často zbytečně individualistické akce jednotlivých hráčů na útočné polovině a v obraně velmi špatnou obranu 1 na 1. Snad se hráči poučí a v dalších zápasech přistoupí k utkáním s lepší koncentrací.

Body: Vejvar 16, Kulich 12, Mikyska 11, Jirák 9, Noumeros 8, Snop 6, Mareš, Plešingr a Kovář 4, Adamec a Pavlíček 2 Fauly: 16:22, Trojky: 4:3, TH: 26/18 : 11/7, čtvrtiny: 20:12, 17:16, 20:17, 21:17