Základní část | extraliga | 13.11.2016 12:00

BK Synthesia Pardubice
HOSTÉ52
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

V nedělním poledni jsme přivítali kandidáta na medaili v této sezoně BK Synthesia Pardubice. Na rozdíl od předchozího utkání, hráči po úvodní vyrovnané čtvrtině přidali a pomalinku navyšovali náskok na poločasových 10 bodů. Po poločase ještě dokázali navýšit tlak v obraně a rychlým přechodem do útoku náskok výrazně narůstal. Jediné co nám dělalo problém, byl doskok pod našim košem. Hráči neodstavovali soupeře a ti získali spoustu dalších možností k zakončení. Pozitivem byla určitě kolektivnější hra celého družstva a velmi dobré procento trestných hodů. Za 14 dní se zajíždíme do Prahy na USK, které stejně jako BA Nymburk nepoznal hořkost porážky.

Body: Jirák 18, Kovář 16, Mikyska 10, Vejvar 9, Plešingr 7, Noumeros 6, Pavlíček a Holoubek 5, Kulich 4, Snop 3, Mareš 2 Fauly: 14:17, Trojky: 4:3, TH: 20/17 : 13/7, čtvrtiny: 22:20, 24:16, 22:10, 17:6