Základní část | extraliga | 11.12.2016 0:00

BA Sparta Praha
HOSTÉ46
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

V předehrávaném utkání extraligy jsme přivítali poslední celek tabulky BA Sparta Praha, který do tohoto utkání nedokázal vyhrát. Družstvo Sparty reprezentují většinou o rok mladší hráči, proto utkání proběhlo plně v naší režii. V utkání bylo hodně ztrát a to nejen na straně hostů. Spousta našich košů padlo po ztrátách soupeře už při rozehrávce. V utkání si zahráli všichni naši hráči, kteří v jiných zápasech nedostanou tolik minut. Se stejným soupeřem hrajeme za 14dní v jeho domácí hale ve Stodůlkách.

Body: Noumeros 22, Mikyska 17, Vejvar 16, Jirák 15, Plešingr 12, Kulich 11, Snop 10, Pavlíček 7, Špelda 3, Mareš a Holoubek 2, Adamec 1 Fauly:  10:23, Trojky:  4:3, TH:  33/18 : 10/3, čtvrtiny: 43:11, 23:14, 22:12, 30:9