Základní část | extraliga | 21.01.2017 0:00

Kadeti U17A
HOSTÉ83
Hala: Sportovní hala Kort
Zápas podrobněji: Statistika

V 13. kole extraligy kadetů jsme odjeli na sever do Liberce. Do utkání jsme vstoupili aktivně a po pár minutách oťukávání jsme si vytvořili mírný náskok. Ted jsme drželi až do poloviny druhé čtvrtiny, kde jsme vlastní nepozorností v obraně dovolili soupeři výsledek srovnat. V té době byla naše obrana nedůsledná. Do druhé poločasu se nám pozornost v obraně povedla zlepšit a opět se nám povedlo dostat do trháku. Za celý druhý poločas dokázali Kondoři dát pouze 23 bodů, o jeden míň než za 3. čtvrtinu. V útoku jsme měli velkou převahu pod košem, kterou jsme dokázali využít. Co nás ale opět v útoku limitovalo, byly ztráty. Ty často přichází při nepřesných přihrávkách. Za co ale můžeme chlapce pochválit, je nasazení po celý zápas.

Body: Kulich 29, Mikyska 16, Holoubek 8, Mareš 7, Vejvar a Plešingr a Jirák 6, Kovář 5 Fauly:  16:16, Trojky:  7:4, TH:  11/9 a 14/9, čtvrtiny: 15:23, 24:19, 9:16, 14:25