Základní část | extraliga | 22.01.2017 0:00

Kadeti U17A
HOSTÉ93
Hala: Hala 6. ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Do Litoměřic jsme přijeli po dni volna, díky páteční předehrávce v Liberci a jako by to na hráčích zanechalo špatné následky. Nedokázali jsme se dostat v zápase od začátku do tempa, hlavně v obranné činnosti. Špatná byla komunikace a obrana hráčů soupeře, kteří umí velmi dobře střílet za 3 body. Hned 4x v prvních deseti minutách nás potrestali střelou za tříbodovým obloukem. Po velmi důrazné domluvě po 1. čtvrtině se hlavně klíčový hráči probrali a předváděli, co se od nich očekává. Důslednější obranou jsme nedovolili soupeři žádné snadné koše a v útoku jsme vhodnou kombinací zakončovali většinou z blízkosti koše. Utkání nakonec chlapci s jistotou vyhráli a předvedli v určitých fázích utkání i pěkný basketbal.

Body: Mikyska 27, Kovář 25, Jirák 15, Kulich a Plešingr 9, Vejvar 6, Mareš a Pavlíček 1 Fauly:  19:18, Trojky:  9:6, TH:  10/17 : 26/19, čtvrtiny: 22:23, 13:21, 13:22, 19:27