Základní část | extraliga | 01.03.2017 18:00

Sokol Pražský
HOSTÉ57
Hala: ZŠ
Zápas podrobněji: Statistika

Předposlední domácí utkání základní části přijel do Nymburku Sokol Pražský, který nás v Praze, v prvním vzájemném utkání hodně trápil. Nejinak tomu bylo i v tomto utkání. Bohužel se opakoval vstup do utkání jako v několika předchozích kolech a to příliš profesorský, bez odpovídajícího nasazení našich hráčů. Hosté z Prahy se během 1. čtvrtiny dostali až do 10-ti bodového vedení, které se nám naštěstí povedlo do poločasu vymazat. Ještě během třetí části bylo utkání vyrovnané, ale v poslední čtvrtině už naši hráči přidali na obrátkách a utkání dovedli do vítězného konce. Opět bohužel ale musíme konstatovat, že to nebyl výkon nijak povedený a bude potřeba, aby se hráči nad sebou zamysleli.

Body: Vejvar 19, Mikyska 12, Kovář 11, Mareš 9, Snop 8, Kulich 5, Holoubek 2 Fauly:  14:15, Trojky:  7:7, TH:  18/15 : 13/6, čtvrtiny: 13:21, 16:12, 15:16, 22:9