Základní část - skupina D | žákovská liga | 17.09.2016 0:00

Mladší žáci U14
HOSTÉ149
Hala: Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Zápas podrobněji: Statistika

V prvním zápase nastoupili Nymburští žáci na palubovku domácího BC Kolína. Od prvních minut se Nymburští hráči plni odhodlání a nadšení zvítězit vrhli na svého soupeře a  dobrou celoplošnou obranou získávali snadné míče a z rychlých protiútoků dávali lehké koše. V nastaveném tempu se odehrávala také 2 čtvrtina, kdy hráči výborně bránili a následně po převahových situacích dávali snadné koše a proto svítilo na tabuli poločasové skóre 11 : 89.

Mírné polevení a hlavně chvilková nemohoucnost prosadit se z blízkosti koše ve třetí čtvrtině nastartovala hráče opět ke skvělé obraně v poslední čtvrtině, díky čemuž dokázali Nymburští hráči zvítězit velkým bodovým rozdílem. Pozitivem je nasazení všech hráčů do utkání a zejména fakt, že všichni hráči dokázali nejen vsítit koš, ale především být platní v obranných činnostech a v zapojení se do rychlých protiútoků.

Body: Vomáčka 30, Sapaly Nathan 16, Zdobinský 16, Studnický 16, Benák 16, Košnar 12, Janovský 11, Prejsek 10, Lorenz 10, Sapaly Nikola 8, Fišera 4, čtvrtiny: 8:37, 3:52, 8:12, 6:48